Posláním                               je podporovat lidi a firmy ve změně.

Naší hodnotou je SVOBODA. Proto jsme vytvořili nástroj, který je dostupný kdykoli a odkudkoli. V ČR ani ve světe není podobný produkt. Nenapodobujeme, jdeme vlastní cestou s úctou ke kořenům koučování. I vás budeme podněcovat, abyste si našli tu svou.

K tomu vzděláváme a podporujeme tak, abyste nás vlastně moc nepotřebovali. S námi se zamilujete. Skoro jistě. Až zjistíte, že koučink je skvělá metoda, její prvky můžete lehce vnést do svého běžného života.  A koučovat. Sebe. Své děti. Svůj tým. A pak si užijte svobodnější, radostnější a úspěšnější cestu životem.

Takto nám to dává SMYSL. ​

Máme rádi JEDNODUCHOST, ale ne na úkor ODBORNOSTI. Ctíme ICF standardy, neustále se vzděláváme

a rozvíjíme. Jinak bychom to nemohli dělat pro vás.

A poslední věc, která rozhodně není poslední z hlediska důležitosti je DŮVĚRA. Oboustranná. My věříme, že to zvládnete, důvěřujte nám, že nezneužijeme jedinou informaci, kterou nám poskytnete.

logo (2).png

Michaela Holišová

Kdo jsem?

Jsem průvodkyně změnou = koučka, lektorka a mentorka. Mám více než 17 let zkušeností s vedením lidí, 13 let s vlastním podnikáním, 7 let v neziskovém sektoru.

Jsem ale taky máma tří dětí a manželka.

Baví mě práce na zahradě, čtení, učení se. Ráda peču, vařím, tvořím.
 

Proč jsem součástí I AM COACH?

Baví mě změna. A tak ráda pomáhám lidem s jejich změnou. Ale především ráda měním pohled na věci, pravidla a pojímám je nově. Jinak. Nečekaně. Propojuji to, co nikdo dříve nepropojil. Ale s respektem k tradici, na níž stavíme.

Mám ráda koučink a trošku mě trápí jeho pověst. Chci ho rehabilitovat. Je to skvělá metoda, která mi pomáhá nejen v práci, ale i doma s dětmi. Chci ukázat, co skutečně je koučink. Jeho skutečnou hodnotu. A přinést trošku koučovacího přístupu ke každému z vás.

To vše se mi daří spojit v I am coach.

Co pro vás mohu udělat?

Provedu vás změnou jako kouč. Věnuji se jak práci s individuálními klienty, tak práci s firmami.

Vzdělání

-          První spirála kouče – Koučink akademie

-          Koučování zaměřené na řešení a leadership s Markem McKergowem a Jeny Clark – Dalet

-          NLP Practioner s Nickem Evansem – Koučink akademie

-          INTECO – Integrativní koučink – Škola manažerského rozvoje Ostrava

-          Vyuití záitkových metod v kariérovém poradenství s Thomasem Dienerem  Proficio

-          Moderní lektor - Hello

-          Lektor dalšího vzdělávání  -  Erudio Patria

-          VŠB-TU Ostrava, Ekonomická fakulta - Podniková ekonomika a management

Lucie Vlková

Kdo jsem?

Jsem Lucka. A doufám, že jí vždycky zůstanu. Kromě toho jsem spolumajitelka a ředitelka jazykové školy a překladatelské agentury. Díky tomu mám už téměř 20 let zkušeností s vlastním businessem, prací s lidmi, jejich vedením a vším, co k tomu patří. A jsem za ně vděčná. Je to nejlepší škola, jakou můžete mít. Takzvaně „learning by doing“.

Baví mne se učit, rozvíjet, poznávat. A co dělám, když potřebuji vypnout hlavu? Chodím na procházky do lesa se psem, zvelebuji s mým mužem naši zahradu a zahrádku, suším bylinky, dělám marmelády, čtu detektivky, opékám buřty, koukám na hvězdy… je toho spousta.

Proč jsem součástí I AM COACH?

Věřím, že když chci něco změnit, musím začít u sebe. Věděla jsem, že chci něco změnit, hledala cestu a našla si projekt Interní kouč a pak Lídr. To, co jsem se tam dozvěděla o sobě, o koučování, o vedení lidí a co jsem si zažila na vlastní kůži, bylo úžasné, někdy náročné, ale osvobozující. Získala jsem nástroj, jak pomáhat se změnou sama sobě, jak komunikovat s lidmi v práci, jak klást ty správné otázky, jak se dostat k podstatě věci. S respektem k sobě i druhým. Myslím si, že mnoho z Vás koučink svým způsobem přirozeně používá. A myslím si, že těm, co ještě ne, stačí napovědět a pak trénovat. A k tomu je I am Coach výborný pomocník.

Co pro vás mohu udělat?

Vzdělání

Lektor dalšího vzdělávání - Erudio Patria

Lídr jako pilíř managementu firem – Vzdělávání a rozvoj dospělých

Practitioner in the Art of NLP – Kristina Klimszová

Interní kouč – Vzdělávání a rozvoj dospělých

International Educational Programme for SME – RHKO

Marketing, management - Slezská univerzita, Obchodně-podnikatelská fakulta

… a v neposlední těch 20 let praxe ve vlastní firmě (začínající s jednou maličkou kanceláří a dvěma lidmi, která má dnes 4 pobočky v Ostravě, Brně, Praze a Plzni, 17 zaměstnanců a stovky externích spolupracovníků)
 

Please reload

©2017 BY I AM COACH S.R.O.

August 27, 2018

February 20, 2018

January 2, 2018

Please reload